logo I stojan na kávové kapsle může být stylový a módní doplněk domácnosti - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

tchibo kapsle

I stojan na kávové kapsle může být stylový a módní doplněk domácnosti

Autor: | 25.11.2021

Konečně jste si pořídili kávovar na kávové kapsle? Rádi byste mu dopřáli důstojný doplněk v podobě stojanu na kávové kapsle, který bude nejen dokonale ladit s kávovarem, ale i zbytkem kuchyně? Poradíme, jak na jeho výběr.

Kompatibilita je klíčová

Tím nejdůležitějším parametrem při výběru stojanu na kapsle je kompatibilita s kapslemi určenými pro váš kávovar. Kapsle se totiž kromě náplně s rozdílnou chutí a jinými typy nápojů mohou lišit právě i vnějšími rozměry. Hledáte-li praktické a univerzální řešení, volte stojan na kapsle, do kterého se skládají kapsle vedle sebe, abyste nebyli zbytečně omezeni prostorem. Kromě kompatibility je při výběru stojanu na kapsle důležitá i jeho kapacita. Tu volte s ohledem na množství kávy, kterou denně vypijete, ale také vezměte v potaz velikost vaší rodiny. Na trhu lze narazit na stojany s možností uložení cca 20, ale i 60 kapslí. Když už si vyberete konkrétní stojan, zjistěte si dopředu také jeho rozměry, abyste měli jistotu, že jej v kuchyni budete mít, kam dát a že vám při přemýšlení o tom, jak připravit kávu, nebude překážet.

 Design a tvar je také důležitý

Tvar a provedení stojanu je velmi závislé na jeho výrobci. Vybírat si tak můžete z takových stojanů, které se svými rozměry i designem dobře hodí do vaší kuchyně. Většina výrobců kapslí, například Tchibo, nabízí stojany na kapsle přímo ke svým výrobkům. Díky tomu máte jistotu, že tchibo kapsle do stojanu dobře padnou a vy budete mít v kuchyni výrobky ze stejné modelové řady. V případě stojanu je rozhodně praktičtější sáhnout po nenápadném kusu, který nebude narušovat design kuchyně. Čím výraznější stojan, tím méně pozornosti budou případné návštěvy věnovat zbytku kuchyně. A to by byla škoda.

Stojan nebo raději úložný box?

Vhodnou alternativou ke stojanům, které jsou nabízeny například ke tchibo kapslím, je také úložný box. Ty jsou vhodné pro línější uživatele, kteří nechtějí pracně vyskládávat kapsle do stojanu. Stačí pouze obsah krabice vysypat do boxu a poté si již můžete vybírat, na který typ kávy máte zrovna chuť. Úložné boxy ale nenabízí možnost otáčení, takže budete muset lovit a poctivě hledat zrovna tu kapsli, která obsahuje vámi žádaný typ kávy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní, Inzerce