logo Drahé parfémy jsou pro mě jako stvořené - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

niché parfém MAREMMA

Drahé parfémy jsou pro mě jako stvořené

Autor: | 18.12.2019

Vždy jsem milovala drahé parfémy, jejichž vůni každý ihned obdivoval. Mám doma totiž skutečně nepřeberné množství vůní, které miluji a na které nedám dopustit. Každá vůně je pro mě navíc symbolická něčím úplně jiným. Mám ráda ve věcech pořádek, a tedy také ve svých vůních, které řadím od těch nejtěžších, které ráda používám na večerní akce až po ty nejjemnější a nejlehčí vůně, které si ráda beru do práce či na procházku se psem. Pořádek musí být, jak já s oblibou říkám. A ač jsem si vědoma toho, že má sbírka vůní je skutečně úctyhodná, hodlám ji ještě letos obohatit o další překrásně voňavé kousky.

V Canto niché parfémy patří mezi mé nejoblíbenější 

V Canto niché parfémy jednoznačně miluji. Patří totiž mezi mé úplně nejoblíbenější vůně. Tato Italská kolekce vůní, která je inspirována romantickým příběhem o lásce k rodné zemi, je tak příliš podmanivá, že ji nelze nemilovat. Energie a přirozená krása, která z této vůně jednoznačně vyzařuje, se nedá slovy příliš dobře popsat. Miluji ji stejně tak, jako Božskou komedii od populárního Dante Alighieriho, jehož díla jsou nepopsatelně krásná a obohacující. Tudíž, pokud mi někdo z mých blízkých chce udělat radost, rozhodně ví, po kterém parfému sáhnout. 

LUNA STARS niché parfémy jsou mou inspirací

Ve svém volném čase se věnuji malování. Ráda kreslím impresionistické obrazy, nad kterými se poté velmi dlouhou dobu kochám. Miluji inspirující věci, ze kterých čerpám energii. Jednou z nich jsou také LUNA STARS niché parfémy, které zase inspiruje noční nebe a nekonečný vesmír, který je mi stejně tak, jako téměř každé lidské bytosti, obrovskou záhadou. Tento hluboký parfém jsem poprvé držela v rukách v den svých 25 let a od té doby, se ho nemohu nabažit. Je totiž naprosto neodolatelný a kdo jeho vůni nepoznal, jako by nebyl. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Parfémy, Inzerce