logo Super pohodlné oblečení - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Super pohodlné oblečení

Autor: | 1.12.2015

Při nákupu domácího oblečení, vybavení do přírody nebo pro volný čas hraje prim hlavně pohodlí. Použité materiály musí splňovat řadu kritérií. Mezi ty základní patří prodyšnost a měkkost látky. Komfortní oděvy pro volný čas nesmí nikde tlačit a škrtit. Nežádoucí těsnost může zapřičiňovat zvýšenou produkci potu. I když má být komfort tím prvořadým, jistě si zároveň přejeme zachovat pěkný vzhled. U sportovních oděvů se navíc hledí na jejich funkčnost – dobrý odvod potu, poddajnost umožňující přirozený pohyb a odolnost proti povětrnostním vlivům. Všechny tyto žádoucí vlastnosti v sobě spojuje oblíbený fleece.

Fleecové kousky do vašeho šatníku

mikina modráPrvkem, co by neměl chybět v žádné skříni, bude bezpochyby fleecová mikina. Dámská mikina fleece poskytuje vysoký uživatelský komfort. Kromě toho, že vás skvěle zahřeje se v ní i dobře sportuje. Fleece vás ochrání proti větru. Díky speciálnímu povrchovému zbroušení po něm také dobře stéká voda, což jej činí do značné míry nepromokavým.

Pánská mikina fleece i další oděvy se nabízí ve více provedeních. Microfleece tvoří vlákna velice blízko sebe, čímž dochází ke značnému úbytku jak váhy tak i hmotnosti materiálu. Microfleece mikina se hodí do každého zavazadla, protože zabere jen minimum místa. Zato nabízí maximum druhů využití při různorodých aktivitách.

Výhody fleece

mikina žlutáStejně jako bavlna i fleece patří mezi látky měkké a poddajné. Díky příjemnému povrchu nedráždí svou strukturou pokožku. Tato jemná pletenina odvádí vlhkost a zajišťuje tak pocit sucha a tepla. Dámská mikina fleece a další produkty z tohoto materiálu si svou pevnou pozici na trhu získaly díky jednoduché údržbě a dlouhé životnosti. Syntetické vlákno má daleko nižší pořizovací cenu než přírodní vlna. Fleece snadno schne a při lepších povrchových úpravách velice málo žmolkovatí. Pánská fleece mikina bude součástí vašeho šatníku poměrně dlouho díky barevné a tvarové stálosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Oblečení, Inzerce