logo Klinika plastické chirurgie Praha | MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Klinika plastické chirurgie Praha

Autor: | 27.12.2016

Současná moderní technika a postupy dokážou dělat opravdové divy a to zejména v oblasti plastické chirurgie. Ke zkrášlení a samotnému zlepšení kontur obličeje i těla, je třeba zvolit ten správný operativní zákrok. Estetický i léčebný charakter jdou v tomto případě ruku v ruce. Současné metody v oblasti zkrášlování, dokážou dělat opravdu velké věci. Chirurgická korekce nedokonalostí, kontur obličeje i modelace prsou a dalších oblastí těla, je tou správnou volbou v případě, kdy se rozhodnete udělat první krok na cestě za lepším sebevědomějším životem. Klinika plastické chirurgie Praha, dokreslí pomocí plastické chirurgie charakteristické rysy člověka, zajistí modelaci všech křivek, které tak získají přirozený vzhled a tvar. Genetické dispozice člověka se samozřejmě nedají v žádném případě měnit, ovšem dokážou s nimi dělat zázraky pomocí plastické chirurgie.

plastická chirurgie

Nejčastější plastické zákroky

Klinika plastické chirurgie v Praze se setkává den, co den s různými typy plastických zákroků. Ženy si často plastickým zákrokem plní svůj sen. Mezi nejčastější zákroky patří plastika horních a také dolních víček, vypnutí obličeje, tedy takzvaný facelifting, vypnutí střední třetiny obličeje, endoskopické vypnutí čela, abdominoplastika, tedy plastická operace břicha, dále také velmi žádané plastické operace prsou, které zahrnují modelaci prsou, jejich zvětšení nebo obojí. Poslední zákroky patří mezi nejvíce prováděné a to u žen v jakémkoliv věku. Ženy totiž v průběhu života potká velká řada tělesných změn, které mohou přímou souviset například s onkologickým onemocněním či s hormonálními změnami, které mají na svém kontě například vícečetné porody či rapidní změny tělesné hmotnosti. Povislá či nevypnutá prsa pak nejsou příjemná žádné ženě, která se chce pyšnit hlubokým a oslnivým dekoltem. Plastická chirurgie neumí čarovat, ale dokáže v estetických oblastech opravdové zázraky.

Kategorie: Inzerce, Ostatní

AUTO-MOTO      BYDLENÍ      ibic.cz      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA