logo Vybrat sexy džíny je umění - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Vybrat sexy džíny je umění

Autor: | 26.5.2014

Džíny se staly nedílnou součástí dívčího a dámského šatníku. Moderní doba pokročila a tak se džíny můžou nosit na akce, kdy to ještě před několika lety nebylo vůbec myslitelné.

Se zvyšující se frekvencí a používání džínových kalhot se rozšířila jejich nabídka. Džíny se prodávají v různých barvách a tvarech. Přitom právě střih je rozhodující pro to, jak v džínách budete vypadat. Proto se dívejte nejenom na módní trendy, ale i na to, jaké džíny vám sluší.

Vybírejte džíny ve standardních obchodech

Zcela prvním krokem k úspěšnému výběru padnoucích džín je nákup v normálním obchodě. Důvod je prostý. Vedle očekávané vyšší kvality se zvyšuje šance na to, že prodejce bude mít džíny právě pro vaši postavu. Jak si ukážeme v dalším textu, možností je v tomto směru opravdu hodně.

Výběr džínových kalhot podle postavy

magazín ženyPostava typu trojúhelník . Širší boky a stehna, užší ramena

Vyhýbejte se světlým džínám, lépe vás bude slušet černá nebo tmavě modrá barva. Nevhodné jsou džíny příliš upnuté. Příliš by zvýraznily váš zadeček a silnější stehna.

Oválná (soudková) postava

Největší pozor si dejte v oblasti pasu. Až na výjimky, většině mužů se nelíbí, pokud má žena zdůrazněné tukové polšářky, které způsobuje příliš těsný pas džínů. Také pro vás jsou vhodnější tmavší barvy.

Postava typu přesýpací hodiny

Využijte vašich hezkých tvarů a nebojte se koupit džíny, které zdůrazní váš vosí pas. Rovný střih nohavic je také dobrá volba.

Postava typu obdélník

Ve vašem případě si dejte pozor na stříh, který by měl zdůraznit vaše ženské tvary. Velkou roli v tomto případě hraje výška pasu.

Postava typu obrácený trojúhelník

Vzhledem k tomu, že máte štíhlé a určitě krásné nohy, neváhejte toho využít. Sedět vám budou nejvíce džíny s uzkými nohavicemi.

Další rady ohledně módy najdete na magazínu pro ženy www.magazinzeny.cz .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Oblečení, Ostatní