logo Pletené čepice jako módní doplněk - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Pletené čepice jako módní doplněk

Autor: | 13.12.2013

Víte, kdy začala zima? Zima je, když klesne stupnice na teploměru pod bod mrazu. Nebo si vybavíte kalendář a řeknete, že zima přece začíná v prosinci. Někdo by mínil, že pořádnou zimu tady v Čechách vlastně ani nemáme. Jiný, že zima je tu skoro pořád. Ať je to tak či onak, v zimě je důležité být hodně teple oblečen a předcházet tak nastydnutí. Věděli jste, že nejvíce tepla ztrácí lidské tělo nepokrytou hlavou? Proto vám představíme mnohými zatracovaný doplněk šatníku, který si můžete oblíbit.

Ty nemáš nic na hlavu?

Mnozí rodičové touto hláškou zprotivili čepice nejednomu školákovi. A asi si vzpomínáte, jak nejedna čepice skončila za prvním rohem v tašce. V dnešní době se situace snad trochu změnila, doplňky k oblečení obecně nabírají na oblibě. Ať už jsou to šátky, sály nebo i kloboučky a různé druhy čepic.

Typy a trendy

V obchodech se drží na výsluní hučky- slušivé čapky, které sluší nejedné sečně. Škála barev a designů začíná u jednoduchých hladkých jedno barevných modelů pro příznivce střídmosti. Šedá, béžová nebo pudrově růžová hučka se dá zkombinovat snad se vším. Určitě také připomínáme tolik oblíbené pruhy, ideálně červeno nebo modro bílé. U proužků nebo puntíků si vyberte raději ve stejném stylu i šálu či nákrčník. Zamezíte tak neuspořádanému dojmu z vašeho celkového vzhledu. Do třetice musíme zmínit bambule. Ty jsou totiž letošním hitem číslo jedna. Dodají vám na rozvernosti a uberou nějaká ta léta.

CEPICE

Pokud milujete výstřelky, pořiďte si pestře vzorovanou čepici s bambulkou v kontrastním tónu. Pro milovníky retro věciček nabízí výrobci čapky se vzory sobů nebo klasickými geometrickými obrazci. Na skutečně třeskutou zimu se nejlépe vybavíte nákupem ušanky. Ideální jsou modely podšité zespodu fleecem či pletené z opravdové vlny. Ta má totiž mnohem větší výhřevnost než umělá vlákna. Takže nezapomeňte, pokud nosíte v zimě pletené stylové čepice, můžete být trendy, módní a zároveň v teple!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní