logo Praktická alternativa běžné peněženky - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

spona na penize

Praktická alternativa běžné peněženky

Autor: | 11.5.2020

Pokud zrovna nenosíte peníze po kapsách, jistě využíváte klasickou peněženku. Je ale pravdou, že ta zabírá v kapse, tašce, kabelce či kdekoliv jinde poměrně dost místa. A to nemusí vyhovovat každému. Jenže, přece nebudete nosit peníze jen tak po kapsách a při placení je pak hledat mezi klíči a dalšími věcmi? To opravdu nemusíte, protože dnešní trh nabízí daleko lepší a nápaditější řešení.

Stylová spona na bankovky

Je to spona na peníze, která mnohým z vás vyřeší výše uvedený problém. Celkem zajímavá náhrada klasické peněženky. Ta je sice omezenější z hlediska úložného prostoru, na druhou stranu nezabírá tolik místa a vy máte papírové bankovky pěkně pohromadě.

Tento výrobek je primárně zhotoven z kovového materiálu. Pokud chcete vsadit na eleganci, můžete si zvolit model potažený kůží. Luxusní provedení být mít jen samotný a dobře tvarovaný kov ve formě zmiňované spony. Výjimkou dokonce není ani spona doplněná o praktické LED světlo, jímž si posvítíte za zhoršených světelných podmínek.

Spona na bankovky je využitelná také na platební karty. Jen s těmi mincemi to bude trochu horší, jenže ty po kapsách nechce nosit asi nikdo. Tento doplněk je nejenom praktický, ale i originální. Až budete někde platit a vytáhnete bankovky ve sponě, jistě uděláte dojem. Navíc její pořízení není ničím nákladným. Spona na bankovky vám může posloužit pouze někdy v rámci vybraných příležitostí. Tohle už závisí jenom na vás samotných.

Když vám nevyhovuje spona, zůstaňte u peněženky

Tento článek se snaží co možná nejvíce přiblížit podobu a výhody spony na peníze, kterou si především pánové jistě zamilují. Pokud vás ale tento doplněk žádným způsobem neoslovil, jednoduše zůstaňte u své věrné peněženky. I ta pochopitelně může nabývat minimalistických vzhledů. Někomu stačí jen přihrádka na bankovky, mince, pár karet a nic víc nepotřebuje.

Ať už si budete kupovat jakoukoliv peněženku, vždy volte kvalitní výrobní materiál, kterým je v tomto případě kůže. Ta působí elegantním dojmem, nabývá nejrůznějších velikostí, tvarů a může mít libovolné barevné podání. A je jedno, zda se jde o variantu pánskou nebo dámskou. V tomto směru vám přijdou vhod peněženky AHAL. Kvalita za rozumnou cenu, jež bude blízká nejednomu zákazníkovi. Výsledný produkt lze volit na základě odlišného zapínání, počtu přihrádek a dle ostatních vlastností a parametrů. Meze se v tomto směru jistě nekladou.

A víte, co je možná úplně to nejlepší? Když si koupíte peněženku podle vlastního gusta a k tomu si přikoupíte ještě sponu na bankovky. Pak už bude záležet jen na konkrétní situaci nebo vašich potřebách, jakému výrobku v daný okamžik dáte přednost. Každý má totiž své pro a proti. Hlavní je, že se vám už peníze nebudou jen tak válet po kapsách a tím pádem minimalizujete jejich ztrátu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní, Inzerce