logo Halens móda vás zaujme - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Halens móda vás zaujme

Autor: | 18.3.2013

Módní oblečení si nemusíte vybírat pouze v kamenných obchodech. Vybírejte si oblečení z pohodlí domova. Můžete tak činit prostřednictvím internetových stránek či tištěného katalogu. Obě možnosti vám nabízí společnost Halens.

Představujeme společnost Halens

Společnost Halens je oblíbenou společností působící na trhu módy. Patří mezi firmy mající dlouholetou tradici a je známá v mnohých zemích.

Halens vznikla roku 1949 a spadá pod širší módní skupinu nesoucí název Consortio Fashion Group AB. Působí v četných evropských zemích.

Rozšířená je především Halens dámská móda, ale nabízí rovněž oblečení pro děti i pány a své si v nabídce najdou i ti, kteří shání bytové textilie či jiné doplňky do bytu.
I u nás působí společnost Halens dlouho dobu. Zpočátku jsme ji však znali pouze pod názvem Quelle. Později tuto společnost Halens odkoupila.

Katalog Halens

Chcete-li se pravidelně seznamovat s aktuální nabídkou Halens, máte dvě možnosti. Jednou je, že budete pravidelně sledovat Halens katalog na příslušných internetových stránkách. Máte však možnost si zažádat o tištěný katalog, který vám bude společnost zasílat zdarma. Stačí vyplnit objednávkový formulář. Nový Halens katalog vychází pravidelně každou sezónu, dohromady tedy čtyřikrát ročně. Ať už máte v oblibě různé módní styly, jistě v Halens módě najdete něco, co vás zaujme. Veškeré nabízené zboží má vysokou kvalitu a překvapí vás příznivá cena. To je ideální kombinace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Oblečení, Ostatní