logo Máte i Vy rozdílné názory na oblékání? | MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Máte i Vy rozdílné názory na oblékání?

Autor: | 6.5.2015

To, co si denně oblékáte, o vás může ledacos prozradit. Ženy si dávají záležet hlavně kvůli mužskému pokolení, chtějí se jim zalíbit, ne všechno se ale mužům líbí. Může to být právě naopak. To, co ženy považují za pohodlné a normální, přijde některým mužům sexy.

Přitom zamlouvat se opačnému pohlaví není pro ženy vždy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Některé proto nedají bez perfektního make-upu ani ránu, jiné vsázejí na svůdné oblečení. Ne vždy je ale názor žen, co je pro opačné pohlaví sexy, shodný s tím mužským.

Tričko a džíny

Jednoduché tričko a k tomu pohodlné džíny představují nejen u žen klasiku. Možná i proto si v tom ženy nepřipadají natolik sexy, jde hlavně o pohodlí. Jenže muži to vidí jinak. Pokud žena zvolí tričko, které zdůrazní její křivky, a k tomu stejné padnoucí kalhoty, je pro muže přitažlivější, než by si myslela. Na klasice nejde jednoduše moc zkazit. A navíc – stačí přidat nějaký elegantní detail navíc a ihned je žena o to víc výjimečná.

Košile

Foto xtremeshop.cz Máte i Vy rozdílné názory na oblékáníŽe ženám klasické košile nesluší? Omyl, který vyvrací nejeden muž. Přiléhavá na tělo nebo volnější, obojí připadá mužům na partnerkách sexy. Obzvláště v situaci, kdy partnerka chodí například doma jen ve spodním prádle a právě v košili, dává partnerovi prostor pro velmi bujnou představivost.

Oblečení na sport

Co je sexy na oblečení do tělocvičny, i když je značkové a kvalitní? Pro mnohé už jen to, že ho má žena na sobě. Každá dáma, která o sebe dbá a chodí sportovat, v očích mužů získává body navíc. A nemusí mít jen vypracovanou postavu bez faldíků. Cení se snaha něco se sebou dělat. Takže vyměnit tepláky za šortky, vytahané triko za vzhlednější top a hurá cvičit.

Roláky

V roláku, který zakrývá opravdu vše a nenechává odhalený ani kousek těla, o němž by mohl muž fantazírovat, nemůže být žena sexy. I tady ale muži uvádějí názor na pravou míru. Když ženě padne, je elegantní, i v něm může být přitažlivá.

Culík

V tomto případě jde spíše o doplněk k oblečení, který vzhledu ženy dodá specifický ráz. Obyčejný culík, který je pro nositelky nejjednodušším způsobem, jak zkrotit neposednou hřívu. A pro muže je to jednoduše přitažlivé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Oblečení

AUTO-MOTO      BYDLENÍ      ibic.cz      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA