logo Bělení zubů Praha - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Bělení zubů Praha

Autor: | 23.6.2014

Toužíte po krásně bílém chrupu a rádi byste si nechali poradit, jak takového vzhledu docílit? S péčí od Prague Dental Clinic se Vám to může podařit. Veškeré potřebné informace o této zubní klinice naleznete na této webové adrese www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/dentalni-hygiena/.

Prague Dental Clinic každému pacientovi poskytne cenné informace o tom, jak správně postupovat při čištění zubů. Jen kvalitní čištění zubů představuje cestu, jak se vyhnout opakovatelnému vzniku kazů nebo zánětů dásní. K nepříznivému stavu zubů přispívá zejména pití kávy, čaje a kouření cigaret. Po vstupní prohlídce v Prague Dental Clinic Vám lékaři provedou vyšetření, během kterého zjistí, jaký způsob bělení zubů je ten nejvhodnější právě pro Vás. Správné čištění zubů může napomoci tomu, jak se vyhnout zubním implantátům.

bělení zubůPodmínkou pro to, aby bylo možné provést bělení zubů, je nezbytně nutné, aby chrup neobsahoval žádné kazy ani záněty dásní. Jsou-li Vaše zuby postiženy zubním kamenem nebo pigmentací, měl by zubní hygienista tyto nedostatky odstranit. Bělení zubů Praha poskytuje tři typy bělení zubů. Prvním typem bělení zubů je tak zvané ordinační bělení zubů. Jedná se o jednorázové bělení, které trvá zhruba hodinu. Tento typ bělení zubů používá při své práci akcelerační lampu.

Domácí bělení je druhým typem bělení zubů, které spočívá na aplikaci bělícího gelu do individuálně zhotovených nosičů. Tyto nosiče si pacient nasazuje dvakrát denně po dobu dvou týdnů. Pro pacienty, u nichž byly po úraze diagnostikovány šedavě zbarvené zuby nebo nevyhovující ošetření kořenových kanálů.  Zubní lékaři Prague Dental Clinic odstraní nejprve příčinu tohoto nepříznivého stavu a poté do samostatného zubu aplikují bělící vložku. Ta se v zubu ponechává asi týden. Po týdnu se zub uzavře pryskyřičnou výplní


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní