logo London Fashion Week – zrod jedné velké promenády - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

London Fashion Week – zrod jedné velké promenády

Autor: | 5.3.2014

London Fashion Week je celosvětově uznávanou značkou pro nejlepší návrháře z módního průmyslu. Nejde jen o představení těch nejlepších o své slovo se zde několikrát ročně hlásí i začínající umělci, kteří na svou díru do světa ještě čekají. Každým rokem si účastníci a přihlížející domů odnášejí ohromnou porci inspirativních nápadů k nákupu nového zboží.

Abstrakce, bizarce – to je fashion week

Některé módní variace vyrážejí dech, ty další zůstávají bez pochopení, ale jedno všechny spojuje – osobité kouzlo a dostatečná snaha o inovaci. Pojďme se vydat na cestu po dnes již zaprášených stopách a zavítejme do dávné minulosti. Kdy se vůbec London Fashion week objevil poprvé?

Londýn patří do jedné ze čtyř zastávek módního festivalu Fashion week. Vedle hlavního města Anglie jde ještě o Miláno, New York a Paříž. Poprvé se mezi lidmi objevilo již v roce 1984, takže tento rok slaví své třicáté narozeniny. Jde o každoroční průřez módním průmyslem napříč celým spektrem.

Pro celebrity i současné hvězdy

Autor: Knox387

Autor: Knox387

Na mole se objevují ty nejlepší modelky ze všech. V letech 1985 jsme se v Londýne mohli setkat s teprve patnáctiletou Kate Moss. Na London Fashion Week samozřejmě nechyběla ani princezna z Walesu Diana. Přehlídkový týden vytvoří zakázky v průměru okolo 100 milionů liber.

Sledujte Fashion Week online

Na více jak 68 přehlídkových mole a s více jak 5 000 fanoušky se můžete i vy stát součástí obrovské události a to prostřednictvím internetu. Od roku 2010 se show nepřetržitě vysílá pro široké publikum zcela zdarma. Pro vášnivější uchazeče je možnost se festivalu účastnit i osobně. Vybrat si můžete jedno z pořádajících měst a oddat se víru impozantního umění, které mnohdy hraničí s logikou a smysluplností. I přes to se zde objevují i citlivé modely, které svou krásou zaslepují krásu modelek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní