logo Jděte na stárnutí vědecky. Zkuste nano technologie - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Jděte na stárnutí vědecky. Zkuste nano technologie

Autor: | 10.8.2016

Věk, vítr, slunce a v neposlední řadě i životní styl. To vše ovlivňuje kondici, zdraví a vzhled pleti. Řešením může být kromě operativních zákroků také moderní dermatologická péče, která využívá nejnovější technologie a blahodárné účinky křemíku. S pomocí vědy tak mohou být vrásky zredukovány až o 50 procent v průběhu několika minut!

Od dvacátého roku života v pleti klesá produkce kolagenu, kolem čtyřicátého roku života dokonce ztrácíme z pleti více než jedno procento této blahodárné látky denně. Začínají se tvořit vrásky, které zpomalují cirkulaci krve a tím zpomalují přirozenou obnovu pokožky. Což vede k dalším vráskám, které se více a více prohlubují. Dostatečným přísunem antioxidantů, hydratací a čištěním pleti můžeme zabránit rychlejšímu stárnutí, ale vrásek se nezbavíme. Řešením je jedině léčba samotné tvorby vrásek. Lze vůbec přírodním zákonům vzdorovat?

LEOREXNadějí mohou být nano-technologie, které vévodí již mnohým odvětvím, kosmetiku a léčiva nevyjímaje. Na trhu se nyní objevila dermatokosmetická řada péče o pleť Leorex, která obsahuje mimo jiné mikroskopické částečky křemíku – nano-křemičitany. Ty pod kůží vytvářejí neviditelnou síť, která se stahuje a redukuje tak vrásky. Křemičitá struktura vyrovnává povrch pokožky, zmenšuje tlak na kapiláry pod vráskou, čímž umožní lepší průtok krve v kapiláře a tím pomáhá pokožce se regenerovat, tvorba kolagenu je posílena, pokožka je lépe hydratovaná a má lepší přístup k živinám. Běžně nacházíme křemík v lidském těle pouze ve stopovém množství, přesto je jeho úloha pro živé organismy nezastupitelná. Dodává pevnost a pružnost kostem, nehtům, vlasům a kůži.

Podle odborníků ze společnosti Leorex, kteří se moderním technologiím věnují od roku 1999, se díky nanotechnologiím viditelný účinek dostaví téměř okamžitě, bez potřeby vpichů botoxových injekcí či operace. Složení péče je stoprocentně netoxické, testováno v nezávislých laboratořích a na trhu v několika produktových řadách. Od pleťových masek, s viditelným efektem už do několika minut po použití, až po oční gely či liftingová séra. Výrobky jsou navíc obohaceny o drobné částice pravého 24karátového zlata pro zářivější pleť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Inzerce