logo Luxusní pánské mokasíny: Stylová a pohodlná obuv pro každou příležitost - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

luxusni panske mokasiny

Luxusní pánské mokasíny: Stylová a pohodlná obuv pro každou příležitost

Autor: | 22.3.2023

Luxusní pánské mokasíny jsou oblíbeným typem obuvi pro mnoho mužů. Jedná se totiž o pohodlné a stylové boty, které se většinou hodí k mnoha příležitostem. V tomto článku si tak můžete přečíst bližší informace o pánských mokasínech, a proč byste je měly svému muži pořídit.

Historie pánských mokasínů

Pánské mokasíny mají bohatou historii, která sahá až do 30. let minulého století. V té době se obuv, kterou dnes nazýváme mokasíny, vyráběla pod názvem „penny loafer“. Tento název pochází z toho, že vzhledem k absenci šněrování se vnitřek boty stal ideálním místem pro uložení malé mince (anglicky „penny“). Původní penny loafery byly navrženy pro americké studenty, ale brzy se staly populární mezi muži všech věkových kategorií.

V průběhu let se design mokasínů postupně vyvíjel a v současnosti existuje mnoho různých stylů. Luxusní pánské mokasíny jsou většinou vyrobeny z kůže, ale mohou být také vyrobeny z dalších materiálů, takže si vybere mezi mokasíny opravdu každý muž.

Stylová obuv pro různé příležitosti

Pánské mokasíny jsou obecně vnímány jako stylová obuv, ale stejně jako u každého typu obuvi, je důležité si vybrat správný styl a materiál v závislosti na příležitosti. Luxusní pánské mokasíny jsou ideální pro poloformální nebo neformální události, jako jsou například pracovní schůzky, víkendové aktivity nebo společenské akce.

Pro formální příležitosti jsou vhodné zejména luxusní pánské mokasíny v černé nebo hnědé barvě s lesklým povrchem. Tyto mokasíny jsou ideální k nošení s oblekem nebo kalhotami a košilí. Pro volnočasové aktivity jsou pak vhodné mokasíny v odstínech hnědé, modré či jiné barvy. Obávat se nemusíte ani výraznějších barev. Tyto mokasíny se dají skvěle kombinovat s džíny, kalhotami a dalším oblečením.

Vyberte si mokasíny dle svých představ

V každém případě je důležité, aby luxusní pánské mokasíny byly správně vybrané a dobře padly na nohu. Pokud si nejste jisti, jaké mokasíny zvolit, pak se neváhejte poradit s odborníkem v prodejně obuvi. Široký výběr pánských mokasín za výhodné ceny si můžete pořídit například v e-shopu Shoemaker.cz. V tomto e-shopu najdete také pánské slip on boty, které jsou v posledních letech u mužů velice oblíbené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Boty, Inzerce