logo Zachumlejte se i vy do teploučké dámské zimní bundy | MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Zachumlejte se i vy do teploučké dámské zimní bundy

Autor: | 22.2.2016

Umíte si představit život bez bundy? Já tedy rozhodně ne! Co se svrchního oblečení týče, bundy tvoří základ mého šatníku. Určitě vždy musím mít alespoň jednu lehčí na jaro a na podzim, lehounkou na chladné letní večery a samozřejmě se v žádném případě neobejdu bez dámské zimní bundy. Nosím ji do práce, na vycházky, na nákupy a podobně.

Je jasné, že jako každá správná ženská musím mít ve své skříni i kabát. Na rozdíl od bund, které jsou někdy trošku neforemné, si v dámském kabátě připadám vždy elegantně. Oblékám pod něj vždy teplejší měkoučký dámský svetr, takže vlastně dodržuji zásadu doporučovaného “vrstvení”. Své kabáty, bundy i svetry prostě miluju. Možná proto, že zásadně nakupuji prostřednictvím Elegantéra.

Oblečte se od hlavy až po paty

773220Vzhledem k tomu, že jsem spokojená se svým svrchním oděvem, zůstávám “svému” e-shopu věrná i v případě výběru nové dámské moderní halenky, dámských společenských šatů, i svých oblíbených dámských džínových kalhot.

Když narazíte na spolehlivý obchod, kde si koupíte padnoucí bundu, kabát, svetr, šaty a džíny, rozhodně se vyplatí pořídit si tamtéž některé z kvalitních kozaček pro ženy. Kozačky doplním vhodnou dámskou kabelkou a peněženkou a mám vždy na jednu i dvě sezóny vystaráno.

Nezapomeňte ani na manžela

Nezapomínám ani na svého manžela. Je to chlap, který jako většina mužského pokolení nerad nakupuje, takže dostat ho do nákupního centra, aby si vybral bundu nebo svetr, mě vždycky stálo tolik sil, že jsem to postupně vzdala. A protože můj skvělý internetový obchod nabízí i oblečení pro pány, posadím ho vždycky před počítač, projdeme společně pánské zimní bundy a pánské svetry na zimu, a společně vybereme. Z kategorie slipů pro pány a pohodlných boxerek pro pány mu už vybírám sama. Je to jednoduché – mám ho přece v ruce!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Oblečení, Inzerce

AUTO-MOTO      BYDLENÍ      ibic.cz      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA