logo Minerální kosmetika Mrtvého moře - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Minerální kosmetika Mrtvého moře

Minerální kosmetika Mrtvého moře

Autor: | 14.8.2013

Naše pokožka plní mnoho funkcí, proto potřebuje řádně vyživovat a hydratovat. Péče o pokožku nebyla ještě nikdy tak šetrná a jednoduchá, s unikátními produkty Sea of Spa bude starost o pokožku radost. Kosmetika Mrtvého moře Sea of Spa je jedinečná svým složením i vlastnostmi, šetrně pečuje o vaši pokožku, aby byla dostatečně zásobena vitamíny a hydratovaná, zanechává pokožku hebkou a jemnou, rozdíl poznáte okamžitě.

Minerální kosmetika Mrtvého mořeKosmetika Mrtvého moře Sea of Spa nabízí hned několik řad kosmetických výrobků, ze kterých můžete vybírat ty, které vás nejvíce osloví. Velmi oblíbené je minerální bahno z Mrtvého moře, které pomáhá přirozenou cestou odstraňovat z pokožky odumřelé buňky i nečistoty, dodává pokožce pružnost, zjemňuje ji a zklidňuje. Minerální bahno působí také blahodárně při potížích s ekzémy, lupénkou, pomáhá proti celulitidě, bahno z Mrtvého moře je přirozeným zdrojem hořčíku, draslíku, vápníku a různých stopových prvků, které jsou prospěšné pro regeneraci pokožky. Dopřejte unikátní péči vaší pokožce i vy, minerální bahno Sea of Spa vám usnadní péči o vaši pokožku.

Kosmetika Mrtvého moře, to však není jen bahno, Sea of Spa přináší nejrůznější kosmetické produkty s obsahem minerálů Mrtvého moře, vitamínů, olejů a přírodních výtažků. Kosmetika Mrtvého moře je přírodní kosmetika, která má blahodárné účinky nejen na vaši pokožku, ale pomáhá také při léčbě mnoha kožních chorob, celulitidy, zmírňuje revmatické a svalové obtíže i problémy s oběhem krve. Sea of Spa využívá dary Mrtvého moře, které je jedním z nejbohatších světových zdrojů soli, léčivého bahna a potřebných minerálů, a vytváří tak unikátní kosmetické produkty, které vás ohromí svým účinkem. Nechte na vaši pokožku působit minerály Mrtvého moře a uvidíte ten rozdíl. Kosmetika Mrtvého moře od Sea of Spa je přesně to pravé pro vaši pokožku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní