logo Zimní pracovní obuv, která zahřeje? S kožešinkou! Připravili jsme pro vás pár tipů - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Zimní pracovní obuv, která zahřeje? S kožešinkou! Připravili jsme pro vás pár tipů

Autor: | 3.2.2016

Mnoho lidí, kteří vykonávají svou práci venku či v chladných halách, si nedokáže představit vykonávání své práce bez kvalitní zimní pracovní obuvi. Ve velké většině se pracovníci pohybují část roku v zimních mrazivých podmínkách a ve sněhu a je tedy potřeba se na svou obuv 100% spolehnout. Měla by vás nejen ochránit před kluzkým povrchem, ale hlavně, vás zahřát. Prostě a jednoduše, vás nikdy nesmí zradit. Suma sumárům jsou na zimní pracovní obuv kladeny 2 základní požadavky. První je fakt, že musí poskytovat dostatečnou ochranu proti nejrůznějším rizikům na pracovišti. Druhým požadavkem je to, aby byla zimní obuv maximálně tepelně zateplená a poskytovala tak každému, kdo ji nosí, maximální komfort. Zimní pracovní obuv se uplatní, například v:

  • Zemědělství
  • Stavebnictví
  • Nevytopené sklady
  • Mrazírny
  • Dopravě

Velmi oblíbená je v tomto směru například zateplená kotníková, holeňová či popřípadě také vysoká obuv. Oblíbenou variantou například v potravinářském průmyslu jsou zateplené pracovní holínky.

Důležitost kvalitního materiálu

Zejména v otázce zimní pracovní obuvi je mimořádně důležitá kvalita použitého materiálu, která následně udává odolnost obuvi a také její funkčnost. Proto se z velké většiny používá kůže (hovězí a vepřová), která je zárukou pevnosti a ochrany proti mrazu a také vlhkosti. Samozřejmostí je zateplený vnitřek boty a to například syntetickou kožešinou. Není ani výjimkou, když je zateplený i mezipodešev. V závislosti no faktu, že v pracovní obuvi budete trávit poměrně dlouhou dobu, je na místě zvolit obuv, která bude s antibakteriálními vlákny v podšívce, které jsou k dostání například od značky Panda. Výrazně tak můžete snížit nepříjemné zdravotní rizika, které mohou z dlouhodobého pobytu nohy v zimní pracovní obuvi následně vyplynout. Rozhodně se v této otázce nemusíte vyhýbat v dnešní době moderním syntetickým materiálům (polyuretan, nylon, syntetická kůže, kožešina), které nabízejí uživatelům mnohé výhody jako například voděodolnost, větruodolnost, odolnost proti mrazu, či rezistence vůči nejrůznějším chemikáliím. Nikdy nezapomeňte na to, že podrážka zimní pracovní obuvi musí být vždy nejen protiskluzová, ale i odolná vůči mrazu. Není ani na škodu, je-li odolná vůči propíchnutí, či rezistenci proti mastnotám, chemikáliím apod. Níže jsme pro vás vybrali pár tipů na opravdu hřejivou a odolnou zimní pracovní obuv. Některé typy jsounavíc obohaceny také velmi praktickou tužinkou ve špičce a účelnými reflexními doplňky, pro zvýšení viditelnosti uživatele. Více se o vybraných typech obuvi můžete dozvědět a popřípadě ji i zakoupit ZDE.

Pár tipů na hřejivou pracovní obuv

Zimní kotníková obuv Panda STRONG PROFESSIONAL ANKLE S3 CI

_tomiscz-Pracovni-obuv-ZDEPANDA STRONG PROFESSIONAL ANKLE S3 CI WINTER

Zimní kotníková obuv od značky Panda STRONG PROFESSIONAL ANKLE S3 WINTER je vysoce bezpečností zateplená kotníková obuv, která je opatřena velmi praktickou ocelovou tužinkou a také i stélkou odolnou proti propíchnutí. Navíc je antistatická s protiskluzovou PU/PU podrážkou. Její cena je 780 Kč (bez DPH).

Kotníková obuv BLACK KNIGHT WINTER S3Cl

_tomiscz-Pracovni-obuv-ZDEobuv BLACK KNIGHT WINTER

Kotníková obuv BLACK KNIGHT WINTER S3 CI je zateplená kotníková bezpečnostní obuv určená pro profesionální využití. Cena je 615 Kč (bez DPH).

Zateplená kotníková obuv Black Knight HONEY WINTER O1

_tomiscz-Pracovni-obuv-ZDEblack-hone-winter

Zateplená kotníková obuv BLACK KNIGHT HONEY WINTER 01, jinak také „farmářka“ je skvělá pracovní obuv proti povětrnostním podmínkám. K dostání je jak v béžové, tak i černé a hnědé barvě. Cena je 770 Kč (bez DPH).

Zateplená pracovní obuv Prestige

_tomiscz-Pracovni-obuv-ZDEZateplená pracovní obuv Prestige

Zateplená pracovní obuv Prestige je vynikající zimní obuv určená pro celodenní nošení. Tomu je také přizpůsoben i kožená svrchní vrstva, která je potažena speciální polyuretanovou fólií, která zvyšuje odolnost nejen vůči vlhkosti, ale také proti opotřebení. Cena je 1 030 Kč (bez DPH).

Vysoká kotníková pracovní obuv Panda TPU Classic Winter 3

_tomiscz-Pracovni-obuv-ZDEZateplená kotníková bezpečnostní obuv Panda TPU Classic Winter S3

Tato vysoká kotníková bezpečnostní obuv S3 je určena pro profesionální využití. Pochlubit se může ocelovou tužinkou, moderním designem, vysokým komfortem, teplou podšívkou ABSORBER, která má vysokou absorbční schopnost a také vlákna Bacterbril, které zabraňují množení nepříjemných bakterií a plísní. Cena je 1 700 Kč (bez DPH).

Vysoká holeňová pracovní obuv Panda STRONG DUCATO S3CI SRC

_tomiscz-Pracovni-obuv-ZDEZateplená holeňová šněrovací bezpečnostní obuv

Zateplená holeňová šněrovací bezpečnostní obuv S3 pro profesionální použití s ocelovou tužinkou ve špičce a stélkou, podešev odolná proti pohonným hmotám, antistatická. Cena je 750,- Kč (bez DPH).

Vysoká zimní obuv Červa Nelion Frost

_tomiscz-Pracovni-obuv-ZDEVysoká zateplená obuv Nelion Frost

​ Vysoká zateplená obuv s vyjímatelnou 3M THINSULATE stélkou, gumová podrážka, svršek z nylonu. Cena 1400,- Kč (bez DPH).

Holínky HIROLA

_tomiscz-Pracovni-obuv-ZDEHIROLA

Vysoká zateplená šněrovací bota, kombinace textil/plast s vyjímatelnou vložkou. Cena 420 Kč (bez DPH).

Gumové zateplené holínky WARTH NEO

_tomiscz-Pracovni-obuv-ZDEWARTH NEO

Gumové zateplené holínky, zateplení neoprenem. Cena 800 Kč (bez DPH).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Boty, Inzerce