logo ELITE punčochy u mě vedou - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Podkolenky ALITA 2

ELITE punčochy u mě vedou

Autor: | 17.12.2019

Předtím, než jsem začala pracovat ve firmě mého partnera, neměla jsem na ležérní kostýmky a sukně nad kolena ani pomyšlení. Ráda jsem nosila především džíny a pohodlná trička a košile. Tomuto stylu jsem ovšem musela dát sbohem se svým nástupem do firmy, která prodává litinová kola. S novými kousky oblečení jsem také přišla na chuť velmi pohodlným, a především kvalitním punčochám. ELITE punčochy u mě rozhodně vedou, jelikož jsou nejen příjemné, nýbrž také kvalitní a nedělají se na nich oka tak často, jako na nekvalitních punčochách.

Punčochy Elite jsem si zamilovala

Punčochy Elite jsem si neuvěřitelně zamilovala. Nosím je každý den a jen díky nim jsem si na nový styl oblékání zvykla v rekordním čase. Můj nový styl oblékání si nemůže vynachválit ani můj muž, který je hrdý na to, že ho v zaměstnání reprezentuji nejen po té duševní stránce, nýbrž také po té vizuální. Punčochy značky Elite, které jsou dostupné v několika barvách, provedeních a také formách, velmi ráda obměňuji. Výjimku netvoří ani takzvané ťapky do balerín, bez kterých v létě nevycházím z domu. Nejenže noha v balerínách poté mnohem lépe vypadá, ale také se o poznání lépe cítí. Nemluvě o eliminaci nepříjemných puchýřů, které při pravidelném chození v této obuvi, jsou takřka na denním pořádku. 

Punčochové kalhoty Elite jsou mými neotřelými partnery

Když se řeknou punčochové kalhoty Elite, představím si velmi příjemné, praktické a také nápadité punčochy, které se hodí ke každému outfitu, jenž si punčochový základ žádá. Jelikož jsem si ovšem tyto punčochové kalhoty zamilovala až příliš, přistihla jsem se, že v zimě je ráda nosím také pod běžnými kalhoty, jelikož je mi v punčocháčích příjemné teplo. Manžel dokonce tvrdí, že jsem si na punčocháčích této značky vytvořila takovou menší závislost, o čemž ovšem ani já sama nepochybuji.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní, Inzerce