logo Hoverboarding je zajímavým modním trendem - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Hoverboarding je zajímavým modním trendem

Autor: | 10.9.2014

Patříte k lidem, kteří rádi sledují módní trendy a kteří si nenechají žádnou příležitost tyto novinky vyzkoušet? Jedinečnou příležitost ke strávení volného času Vám nyní přináší Firma na zážitky. Tato společnost disponuje nabídkou nejatraktivnějších zážitků. Vybrat si můžete z nespočtu voucherů k zážitkovým pobytům. Zatímco se lidé obvykle na dovolené nebo na prodloužených víkendech ubytovávají v penzionech nebo v hotelech, Vy budete mít díky Firmě na zážitky zajištěno ubytování v luxusním zámku s romantickou večeří. Takovou příležitost nabízí také zámek Sychrov, který se nachází ve středu Českého ráje.

Hoverboarding

Vyhledáváte-li raději chvíle adrenalinu, pak Vás určitě nezklame hoverboarding, který představuje revoluční novinku ve světě vodních sportů. Tento druh vodního sportu se v poslední době stává módním výstřelkem, který byste si určitě neměli nechat ujít. Hoverboard nabízí možnost ke vznesení se až pět metrů nad vodní hladinu při rychlosti až 25 kilometrů za hodinu. Hoverboard v sobě obsahuje prvky snowboardingu, klasického surfování a kitesurfingu. Při hoverboardu si budete moci vyzkoušet moderní triky, které budou jedinečnou dávkou adrenalinu. Více informací k tomuto zážitku můžete přečíst na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/hoverboard.

Také při flyboardingu si do žil vženete plnou dávku adrenalinu. Vyzkoušet si ho můžete na různých místech v České republice. Záleží pouze na Vás, zda si vyberete k této jedinečné adrenalinové novince Brno, Měchenice nebo Pišťanské jezero na Litoměřicku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní, Trendy