logo Společenské kravaty a kožené motýlky jsou stále IN - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Spolecenske kravaty a kozene motylky jsou stale IN

Společenské kravaty a kožené motýlky jsou stále IN

Autor: | 16.11.2020

Společenské kožené motýlky jsou používané stejnou dobu jako pánské kravaty. V případě kožených motýlků pro otce či kožených motýlků pro syna se jedná o jakýsi minimalistický doplněk krku. Kožený motýlek má stejné využití, ať už estetické, nebo výrazové, jako kravata. Motýlky pro otce a motýlky pro syny jsou však pohodlnější alternativou doplňku. Dá se říci, že kožené motýlky používají spíše lidé s povoláními, kde by mohla kravata překážet nebo být na obtíž. Kožené motýlky jsou plnohodnotným doplňkem, to znamená, že kravatu dokonale nahradí při jakýchkoliv příležitostech.

Kožený motýlek –  opravdový akcent outfitu

I když jsou kožené motýlky využívány podobně jako pánské kravaty, jejich výraz se dá považovat za méně formální, více slavnostní. Svým provedením, vzory a materiálovým řešením dokážou být kožené motýlky opravdu dokonalým akcentem outfitu. I na přeplněném plese tak zaujmou stejně jako nádherné ženské šaty. Pokud koženého motýlka ještě nevlastníte, máte nejvyšší čas to napravit!

Vánoce ťukají na dveře! Slyšíte? Pamatujte na nákup dárků pro své blízké včas!

Jenom kožený motýlek z vás však lva salonu neudělá. Pánský kožený motýlek, ať už motýlek pro otce nebo motýlek pro syna, je třeba doplnit také dalšími koženými doplňky Capone, například koženou peněženkou Capone a koženým opaskem Capone. Tyto a další kožené doplňky Capone si můžete jednoduše obstarat v internetovém obchodě levsalonu.cz.

Je nejvyšší čas nejen přemýšlet o vánočních dárcích, ale začít také s jejich nákupem. Levsalonu.cz vám kromě již zmíněných kožených motýlků a kožených doplňků Capone nabízí také holící strojky a kosmetiku na holení, kosmetiku na péči o vousy, vlasy i obličej, doutníky a doplňky k doutníkům a celou řadu originálních dárků. Neváhejte!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní, Inzerce