logo Zelená káva - antioxidanty, se kterými se hubne - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Zelená káva – antioxidanty, se kterými se hubne

Autor: | 23.12.2015

V současné uspěchané době si málokdo najde čas na kvalitní a vyváženou stravu. Jíme rychle, ve stresu a nezdravě. Není divu, že obezita patří mezi jednu z nejzávažnějších civilizačních chorob. Jak se zbavit přebytečných kil a nemuset trávit hodiny ve fitku? Řešení je poměrně jednoduché – zelená káva.

Unikátní složení, unikátní výsledky

Zelená káva vlastně není nic speciálního – je to klasická káva, která nebyla upražena. Díky tomu si uchovala prospěšné složky, které mají na úbytek váhy vliv. Látky, jenž jsou v zelené kávě zdraví prospěšné, se jmenují fenolické sloučeniny. Pokud bychom kávu upražili, zničili bychom je. Klíčová je kyselina chlorogenová, která pomáhá štěpit škroby na cukry, ale hlavně – snižuje pocit hladu.

zdroj: flickr.com (autor: McKay Savage)

zdroj: flickr.com (autor: McKay Savage)

Nekončí to hubnutím

Zelená káva vám neubere jen nějaké to kilo navíc, ale může také pomoci jako prevence proti žlučovým kamenům a také pomáhá v boji proti celulitidě. Ale pozor – nic není zadarmo! Nemyslete si, že pouhé pití zelené kávy z vás udělá střízlíka – je nutné upravit svůj životní styl, nepřecpávat se, pravidelně jíst a hlavně se hýbat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Inzerce