logo Dámská kabelka – nepostradatelná součást výbavy každé ženy - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Dámská kabelka – nepostradatelná součást výbavy každé ženy

Autor: | 20.6.2018

Stejně jako dekorativní kosmetika, tak i dámské kabelky jsou nepostradatelnou součástí života každé ženy. Jedná se o důležitý úkryt pro každodenní potřeby a zároveň o nepostradatelný designový doplněk.

Odborníci na módu tvrdí, že dámská kabelka dovede o ženě mnohé prozradit. Ať už se jedná o dámský batoh nebo dámskou kabelku do ruky či dámskou kabelku přes rameno, vždy tyto dámské tašky naznačí ženin vkus. Navíc způsob, jakým je dámská taška nesena, dokáže prozradit i některé vlastnosti a rysy ženiny osobnosti.

Až vyrazíte do ulic, mějte své tašky a kabelky pod kontrolou

Zatímco některé ženy, jakmile vyrazí do ulic, se neobejdou bez několika tašek a kabelek různých velikosti a stylů, jiné dají přednost prostornému dámskému batohu, do kterého mohou uložit vše potřebné. Mají tak jistotu, že tašku přes rameno nebo dámskou koženou kabelku jen tak někde nezapomenou. Je pravda, že ne všude člověk může vyrazit s batůžkem, i když se jedná o luxusní kožený dámský batoh. Některé události si žádají elegantní dámskou koženou kabelku, jiné dámské psaníčko. Důležité je, milé dámy, abyste vždy a za každých okolností věděly, kolik kabelek a tašek s sebou vláčíte. Jedině tak vám nehrozí ztráta.

Manažerská pozice se snoubí s manažerskou taškou

Žádné elegantní ženě by nemělo chybět kvalitní dámské psaníčko. A to zejména, pokud míří na významnou společenskou událost nebo ples. Spokojit se s taškou přes rameno s pofidérním logem z jakési konference není to pravé ořechové.

Dámské psaníčko by totiž kromě funkčnosti mělo mít styl. Prostě být doplňkem. A každý doplněk, který si buď oblékáme, nebo ho bereme do ruky či přes rameno, o nás cosi vypovídá. Takže jednoznačně platí: raději jedno kvalitní dámské psaníčko než deset igelitek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Kabelky, Ostatní, Inzerce