logo Boty pro jarní sezónu - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Boty pro jarní sezónu

Autor: | 19.3.2014

Zima je konečně pryč, což je ideální doba k tomu, jak dát sbohem zimnímu oblečení a konečně vytáhnout jarní modely. A samozřejmostí je zaměřit se i na boty. A jelikož se módní trendy v této oblasti doslova rok od roku mění, je také vhodné zaměřit se při jejich výběru na ty, které budou letošní jaro skutečně in. Výběr samozřejmě nebude nijak složitý, a tak je důležité zaměřit se pouze na několik hlavních aspektů, se kterými zaručeně okouzlíte. A to nejenom z hlediska barevnosti, ale rozhodně také z hlediska celkového tvaru a designu boty.  V tomto ohledu rozhodně není třeba být pozadu.

Z hlediska barev můžete, ale nemusíte vyčnívat

Letošní módní návrháři a znalci módy jasně uvádějí, že pokud chcete zazářit, rozhodně se nemusíte bát ani bot s nádechem zlaté, nebo i stříbrné barvy. Ty jsou skutečně jedny z nejodvážnějších barevných modelů. A pokud přece jenom chcete být raději decentnější, není problém. Vybrat si tak můžete i boty fialové, tmavě modré, nebo tmavě zelené. To vše se k letošnímu jaru bude zaručeně hodit.

A pokud vám i tyto odstíny přijdou stále ještě vyzývavé, potom nic nezkazíte ani v případě, že vsadíte na odstíny béžové, či na odstíny různých tlumených barev. Stejně tak oblíbená je v tomto ohledu třeba barva khaki, se kterou budete vypadat i stylově, a rozhodně dokonale.

Připravte se na vysoké podpatky

autor: Sharron Goodyear (freedigitalphotos.net)

autor: Sharron Goodyear (freedigitalphotos.net)

A pokud vás zajímá design bot pro letošní jarní sezonu, potom se připravte na to, že v kurzu budou především velmi jednoduché modely na vysokých podpatcích. Jejich charakteristikou by měli být pouze slabé pásky, díky kterým bude bota k noze připoutána. V tomto ohledu lze však volit různé velikosti bot.

A pokud vám přece jenom toto řešení nebude vyhovovat, a budete chtít jít pohodlnější cestou, určitě to nebude problém. I plnější modely bot mohou na vaší noze vypadat poměrně elegantně. Pouze nezapomínejte na to, aby měli protáhlejší a ostřejší špičku. Právě takové tvary budou totiž na jaře velmi vyhledávané, a to nejenom díky dokonalému vzhledu, ale také díky tomu, že vám dokážou výrazně opticky zeštíhlit chodidlo.

Nebojte se ani různých ozdob a doplňků

Jaro by mělo být především hravé, tak pokud se nebudete bát ani odvážnějších barev, a případně odvážnějších designů, rozhodně není třeba se bát různých drobných ozdobiček, které mohou být součástí bot. A tak zaujmete třeba zajímavým zipem, šňůrkou, nebo i originální kytičkou. A proč také ne, vždyť právě na jaře vše kvete, a tak květinový motiv je určitě správnou volbou.

A na co si dát při výběru bot na letošní jaro také pozor? Na to nejdůležitější, a to aby ladily i s vaším oblečením jako takovým. Jedině tak bude váš outfit vytvářet dokonalou a rozhodně nepřehlédnutelnou kombinaci. Tak hurá do obchodu vybrat to pravé, co vám dokonale sekne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Boty, Ostatní