logo Barevné retro nehty se vrací do módy! - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Barevné retro nehty se vrací do módy!

Autor: | 20.3.2014

Dnes si ženy stále více uvědomují potřebu mít upravené nehty. Krásné nehty se tak stávají součástí našeho vzhledu. Velice oblíbenou metodu zdobení nehtů představuje francouzská manikúra, ale rády byste toto umírněné zdobení vyměnily za něco mnohem originálnějšího a výraznějšího? Inspiraci můžete v současné době hledat v retro stylu, který se vrací do módy. V případě nehtů se jedná o pestré barevné nehty, které budou nepřehlédnutelné. Ty jsou totiž právě nyní velice IN.

Trend sytých barev se dostává z jižních krajin i k nám a právě na jaro a léto jsou výrazné barvy tou pravou volbou. I české ženy chtějí mít nehty, které se zrovna nosí a z klasické francouzské manikúry pomalu a jistě přechází na jednobarevné i malované nehty. Velký zájem vzrostl o barvu červenou, což nám potvrdil i provozovatel e-shopu Rájnehtů.cz, který rovněž pozoruje velký zájem právě o laky červených odstínů. Přitom byly v minulosti právě červené nehty často spojovány s lehkými ženami, které je nosily. Dnes je tomu ale úplně jinak a v nehtech upravených do červena budete prostě v kurzu.

zdroj: Facebook Rájnehtů

zdroj: Facebook Rájnehtů

Barvy sluší zejména tmavým typům

zdroj: Facebook Rájnehtů

zdroj: Facebook Rájnehtů

Pakliže máte hnědé nebo černé vlasy, a k tomu jste ještě opálená, nebojte se s barvami experimentovat, neboť právě vám budou více slušet. Je tomu podobně jako s oblečením. Více opálené ženě bude třeba žluté tričko slušet mnohem více, než té, která má pokožku bledou. Na bledé pleti se takové pestré barvy vyjímají o něco hůře. A u nehtů se můžete řídit podobnými pravidly. Brunetkám tedy obecně sluší již zmíněná žlutá, zelená, oranžová, také červená či fialová. Takových barev se vůbec nemusíte bát.

Blondýnky by měly sáhnout po růžové nebo modré

zdroj: Facebook Rájnehtů

zdroj: Facebook Rájnehtů

Abychom měli i něco pro blondýnky, ideálně se k nim hodí modrá a růžová. Máte-li tedy vlasy světlé a k tomu navíc i pleť, laďte své nehty do těchto odstínů. Slušet vám bude, stejně jako tmavovláskám i červená a fialová. Zejména červenou barvu, o které jsme se již umínili, lze považovat za barvu univerzální a sluší tedy všem. Je vhodná téměř pro každou ženu a vždy vám vaše nehty krásné vyniknou. Navíc vzbuzují červené nehty touhu u mužů, takže pokud chcete působit sexy, noste červené nehtíky. Pokud zvolíte růžové a modré laky na nehty, nebojte se sytých a pestrých odstínů. Velice pěkně může vypadat i tyrkysová a neonově růžová.

Na závěr byste ještě měla vědět, že pokud zvolíte pestré nehty, neměla byste je přebít ještě výraznějším oblečením. Zvolte spíše kombinaci oděvů ve střízlivějších tónech. Nic nezkazíte oblečením v klasických barvách jako je bílá, černá, šedá, případně v pastelových odstínech teplých barev. Držte se tedy pravidla, že na vašem vzhledu by měla zaujmout jedna barva a v podstatě jedna věc. Když budete mít žluté nehty, zapomeňte na outfit třeba v rudém odstínu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní, Trendy