logo Tipy na módní dárky - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Tipy na módní dárky

Autor: | 2.10.2013

Blíží se období shánění dárků. Někdo si s tím neláme vůbec hlavu a vybírá až poslední možný den, někdo naopak nákup dárků nepodceňuje a vybírá s předstihem i několik týdnů před. V dnešním článku bych vám chtěl dát v tipy na skvělé dárky pro kamarádku, šéfa, sestru, bratra či kohokoliv, kdo má rád srandu, nadsázku a ironii.

Jedná se o srandovní trička s potiskem, která dementují aktuální situace a pozice. Ten kdo je nosí si ze sebe musí umět udělat srandu, takže podle toho bychom měli i vybírat a darovat. Srandu a nadsázku si musí umět udělat i ten, kdo je daruje. Protože například takové tričko s potiskem „Ukážeš mi pindíka?“, „I am sexy and I know it“ nebo „Everchlast“ rozhodně nebude nosit každý a všude. Jestli je tričko vhodné pro toho, komu chcete udělat radost, nebo škodolibě darovat (například šéfovi či tchýni) záleží pouze na vás.

Speciální sekci pak zaujímají meme trička. Pokud patříte mezi fandy meme postaviček či meme komiksů, jistě tyto trička s meme legendami oceníte. Vybírat můžete například například Trollface, Meme Legends nebo Fap Fap.

Pyžama a župany

Dalším naším tajným tipem na zajímavé dárky z oblasti módy a oblečení jsou pyžama a župany. Ti ocení zejména občané středního a staršího věku. Takže rodiček, babičky a dědové, tchýně atd.

Velmi oblíbená jsou flanelová pyžama. Důvod je jasný. Kvalitní a na kůži velmi příjemný materiál, vysoká pohodlnost, teplo a útulno.

Nákupem pyžam, županů a nočních košilek na internetu navíc můžete ušetřit desítky procent. Navíc máte oproti kamenným prodejnám mnohem větší výběr produktů a to aniž by jste museli navštívit několik obchodních domů.

A co budete letos z oblasti módy dávat darem vy a komu?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní