logo Co dnes patří do šatníku každé ženy? Oblíbené legíny - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Co dnes patří do šatníku každé ženy? Oblíbené legíny

Autor: | 6.6.2014

Pokud bychom měli jmenovat něco, co se v posledních letech stalo skutečně oblíbenou částí šatníků mnoha žen, potom jsou to zcela určitě oblíbené legíny, které rozhodně dokážou zaujmout každou ženu. A ačkoliv mnoho z nich tvrdí, že jsou určené především pro ty ženy, které mají dokonalou postavu, nemusí to být zase tak určitě pravda.

Stahovací legíny jsou velmi oblíbené

V tomto ohledu totiž na našem trhu existují takzvané stahovací legíny. Ty mají stejně jako například stahovací prádlo jeden jediný účel, a to výrazně opticky zeštíhlit postavu. A zatímco toto prádlo není vidět, legíny ano, a tak vynikají také dokonalým vzhledem a samozřejmě také dokonalým střihem. A každá žena v nich tak může vypadat skvěle, jelikož dokážou především celkově zpevnit boky, vymodelovat je, a také zeštíhlit samotnou oblast pasu. Některé z nich mají také speciální push – up úpravu, a to v oblasti zadečku, který tak může být díky těmto legínám taktéž dokonale vymodelovaný a vytvarovaný.

Designů a vzorů se rozhodně být nemusíte

A jelikož obliba legín neustále stoupá, zareagovali na to jak výrobci, tak samozřejmě i návrháři, kteří začali s opravdu zajímavými vzory. Poměrně oblíbené jsou ty zvířecí, a tak nejsou výjimkou ani potisky, připomínající například kůži tygra, leoparda, nebo zebry. To však není to jediné, jelikož oblíbené jsou i pestré, nebo květinové vzory. Některé z nich se doslova hodí pro letošní jaro, a to hlavně z toho důvodu, že právě pestrost by měla být tím hlavním trendem. A tak pokud skutečně ráda chodíte v tom, co je módní, určitě by alespoň jeden zvířecí vzor neměl ve vašem šatníku chybět.

Decentní vzhled stále vede

autor: stockimages (freedigitalphotos.net)

autor: stockimages (freedigitalphotos.net)

A pokud se na odvážnější vzory nijak nepotrpíte, nemusíte zoufat, jelikož například oblíbené černé nebo šedé legíny rozhodně z módy jenom tak nevyjdou. Jsou tak ideálním doplňkem, například pokud vyrážíte v sukni, a počasí zatím není tak ideální, abyste mohla vyjít s holýma nohama. A s přibývající teplotou již můžete volit třeba i takové modely, které jsou pouze tříčtvrteční. I ty jsou v oblasti legín poměrně pohodlnou alternativou.

Zaujmou svou pohodlností

A ačkoliv můžete být opačného názoru, legíny nejenom dokonale vypadají, a dokážou vaši postavu výrazně zeštíhlit, a tak v nich vypadáte velmi neodolatelně. Navíc jsou i velmi pohodlným kusem oblečení, který na vašem těle dokonale sedí, a vy se v nich můžete za všech okolností cítit naprosto skvěle a jedinečně. A s blížícím se jarem je určitě tou správnou cestou poohlédnout se po nových trendy modelech, se kterými zaručeně zaujmete své okolí. A to ať už máte doslova dokonalou postavu, nebo nějaké to kilo navíc. V případě těch stahovacích legín to není žádným problémem, což mnoho žen jasně potvrzuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Oblečení, Ostatní