logo Na jaké hodinky si nejvíce potrpí muži? - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Na jaké hodinky si nejvíce potrpí muži?

Autor: | 25.3.2014

Není nic nového, že muži na rozdíl od žen hledí při výběru zboží hlavně na celkovou funkčnost a vlastnosti, a poté teprve na samotný vzhled. Totéž se dá říci i při výběru hodinek, které jsou nepostradatelným doplňkem každého muže. A to jak v minulosti, tak i nyní. Na druhou stranu vývoj hodinek šel natolik kupředu, že stejně jako technicky dominantní značky Citizen nebo Casio, i další společnosti považovat za kvalitní výrobce. A mezi jednoho z nich rozhodně patří značka Lacoste, která je určena všem mužům, kteří hledají skutečně nenapodobitelný styl, který jde ruku v ruce s elegancí. Ostatně právě tím je tato značka vyhlášena již velmi dlouho – tedy od roku 1933, kdy vznikla.

Hodinky Lacoste doslova symbolem úspěchu

Nyní jsou hodinky Lacoste doslova symbolem úspěchu a moderního muže. Rozhodně však nejsou ty jediné, které lze za takto oblíbené považovat. Z hlediska oblíbenosti si totiž velmi dobře stojí i hodinky další značky, které je známá hlavně ze světa módy. Jedná se o hodinky Diesel, které jsou symbolem skutečné nadčasovosti a velmi zajímavého designu. I ty, stejně jako zmíněné Lacoste můžete nakoupit na eshopu Kupsihodinky.cz, který vám nabídne velmi bohatý výběr různých typů a samozřejmě také kolekcí.

Jaké značky hodinek nosí celebrity?

hodinky Tommy Hilfiger - pánskéUrčitě to však nejsou jediné možnosti na našem trhu, jelikož ryze na muže se specializuje i značka Ben Sherman. Ta nabízí poměrně levné, ale kvalitní a elegantně zpracované modely. Podobně tomu je i u značky Tommy Hilfiger, která ve světě módy rozhodně není žádným nováčkem. Ta mimo elegantních modelů nabídne i takové, které jsou zaměřeny i na volnočasové nošení. Nutno říci, že právě tato značka, která byla založena v roce 1984je jedna z těch, kterou často vyhledávají i známé osobnosti. A ty jsou často součástí reklamních kampaní. A pokud právě některý z těchto modelů hledáte, na Kupsihodinky.cz si rozhodně vyberete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní