logo Do boje s chloupky se vyzbrojte laserem - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Do boje s chloupky se vyzbrojte laserem

Autor: | 2.10.2016

Ženy touží po hladkých nohách a tříslech, muže zase může potrápit bujný porost na zádech. Ať už se rozhodnete pro žiletku, vosk či epilaci laserem, vězte, že chloupků se nikdy zcela nezbavíte. Několik let bez starostí o hladkou pokožku si ale zajistit můžete, jak dokazuje diodový epilační laser EPILIA, který nově nabízí k využití pražská klinika GynCentrum, http://www.gyncentrum.cz/ .

Většina lidí v honbě za sametovou pokožkou nejčastěji sáhne po klasické žiletce, jejíž pořízení je finančně nenáročné a aplikace jednoduchá. Bohužel hladkou kůži zajistí jen na pár hodin, takže ji na pomyslné paty šlape vosk. Metoda naopak účinná, ale velmi bolestivá. Stále více milovníků kůže bez chloupků tak dává přednost metodám finančně náročnějším, ale o to pohodlnějším a především trvalejším a pokožku si nechají ošetřit laserem.

„Zatím nejlepší výsledky má diodový laser, se kterým na klinice pracujeme jako s úplnou novinkou. Odstraňuje 80 až 90 procent chlupových váčků, a to po čtyřech až šesti aplikacích. Navíc chloupky, u nichž nedojde k odstranění, jsou pak slabší a světlejší,“ říká MUDr. Petra Pícha, primář v pražském GynCentru s tím, že tento typ laseru ochlupení odstraní i na několik let.

epilia_přístrojPícha zároveň upozorňuje na rozdíl mezi lékařskými vysokovýkonnými epilačními lasery na klinikách a fototerapeutickými přístroji v kosmetických salonech. Druhé jmenované totiž nedokáží zničit všechny zárodečné buňky chlupových kořínků, pouze jejich růst přechodně utlumí. Podobně jako např. depilace voskem, přičemž cena těchto kosmetických procedur bývá, bohužel, nesrovnatelná.

Ošetření diodovým laserem je prakticky bezbolestné, lehké zarudnutí mizí do 24 hodin. Metoda je vhodná na odstranění chloupků na všech místech včetně obličeje, podpaží, intimních oblastí, hrudníku, břicha, dolních a horních končetin, zad a dokonce i kompletně celé tělo. Nejčastěji klienti využívají balíčky po pěti aplikacích ve výši několika tisíc korun. Ošetření třísel tak vyjde na šest tisíc korun, podpaží pak o dva tisíce méně.

Ceník a další informace o laserové epilaci naleznete na www.gyncentrum.cz/cs/epilace


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Inzerce