logo 6 parádních tipů, jak doma ukládat kabelky - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

6 parádních tipů, jak doma ukládat kabelky

Autor: | 28.10.2018

Patříte k milovnicím módních doplňků a máte doma docela slušnou sbírku kabelek? Pak jste určitě narazila na problém, kam je uložit tak, aby nebyly naházené jedna přes druhou. V kabelkách je potřeba mít pořádek, aby se neničily a byly přehledně uloženy. Přinášíme vám pár tipů, jak kabelky uložit tak, abyste v nich měla přehled a navíc se staly i ozdobou – ne přítěží.

Šatní skříň

Pokud máte to štěstí, že máte velkou šatní skříň, pak kabelkám vyhraďte jednu či dvě dlouhé police, kde je hezky jednu za druhou poskládáte. Setřídit si je můžete podle barev, velikostí i účelu. Zda je o kabelku do práce, na večírek apod.

Policový regál

Máte-li doma někde místo, ať už v ložnici či v předsíni, postavte pro kabelky regál zvlášť. Budete je mít hezky vystavené a přehledně na očích. Nemusíte pátrat, kde je ta modrá a kam zmizela ta italská kožená kabelka či batůžek.

Na stěnu s nimi

Jestliže nemáte v šatní skříni dost místa a ani regál se vám nikde nevejde, stačí, když do zdi přiděláte stylové úchytky a kabelky rozvěsíte na zdi. Nejenže je budete mít hezky zpřehledněné, ale získáte i originální ozdobu na prázdnou stěnu.

Pověste je na věšák

Na věšáku nemusí viset jen šaty, kabáty a saka. Na jedno ramínko (podle velikosti kabelek) pověsíte až 7 kabelek.

Organizér na dveře

Kabelky můžete pověsit na organizéry na dveře, kde se vejde až 16 kabelek. Tyto dveřní organizéry nabízí například IKEA, ale i jiné obchodní řetězce.

Organizér do skříně

Mimo organizmu na dveře lze zakoupit i organizér do šatní skříně. Pověsíte jej na tyč a stačí kabelky naskládat. Do jednoho organizéru se jich vejde 10 až 16 – podle toho, kolik kapes si zvolíte. Počítejte také s tím, že kožené kabelky není vhodné nějak mačkat, ale do jednoho políčka klidně uložíte dvě látkové, které je možné přeložit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Kabelky, Inzerce