logo Pracovní oděvy Plzeň - špičková kvalita - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Pracovní oděvy Plzeň – špičková kvalita

Autor: | 1.3.2016

Tyto řádky jsou určeny všem drobným firmám i velkým společnostem, které disponují malým či větším počtem zaměstnanců. Tyto řádky jsou však určeny také všem těm, kteří ve svém volném čase nesedí pouze na zadku před televizí, ale věnují se celé řadě užitečných a povznášejících koníčků (rybářům; zahrádkářům; lidem vyznávajícím turistiku; kutilům, pracujícím ve svých dílničkách a podobně). Ti všichni potřebují ke své práci i pro své záliby specifické oblečení, kterému se říká pracovní oděv. A víte, s jakými pracovními oděvy a obuví vám půjde práce pěkně hladce a od ruky? No přece s pracovními oděvy Plzeň!

Softshellové pracovní kalhoty od Vochoce – správná volba

images-kat2014-log-69-tricko-polokosile_w250h250Součástí pracovního oděvu jsou  například trička a polokošile, košile, funkční prádlo a termoprádlo, mikiny, svetry, montérky, pracovní kombinézy pracovní vesty, pracovní pláštěnky, pracovní kraťasy, pracovní bundy a kabáty pracovní čepice, kukly a šátky a další. Jiné budou gastro a zdravotnické oděvy, jiné oděvy pro malíře, natěrače a sádrokartonáře, jinak bude vypadat protipořezové lesnické oblečení. Vesměs všechny profese, ale i „koníčkáři“ (viz předchozí odstavec) však budou potřebovat kalhoty. Pokud vás zajímá, jaké pracovní kalhoty jsou tou pravou volbou, pak vězte, že dobrou variantou jsou rozhodně softshellové kalhoty vyrobené z lehkého materiálu, které dobře padnou, mají unisexový střih a jsou tak vhodné pro muže i ženy.

Pracovní obuv, kterou mnohé ženy uvítají

Být kvalitně oblečeni do pracovního procesu nebo pro provozování svých koníčku je jedna věc, zapomínat však nesmíme ani na správnou pracovní obuv. Aby šlo opravdu vše hladce a od ruky, přichází společnost Vochoc s novinkou – ochranou pracovní dámskou polobotkou přesně kopírující tvar dámského chodidla! Nejenže je obuv kompletně bez kovových částí a tím pádem také lehounká, ale je také velmi pružná, prodyšná, izolující proti chladu, má vynikající protiskluzové vlastnosti a  co je obzvláště důležité – při celodenním nošení nepocítí její majitelka naprosto žádnou únavu nohou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Oblečení, Inzerce