logo Nové peněženky FOX z kolekce podzim 2015 - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Nové peněženky FOX z kolekce podzim 2015

Autor: | 24.11.2015

Peněženka je důležitým předmětem, který používáme v každodenním životě. Slouží nám k uchovávání nejen peněz, ale i kreditních karet a dalších dokladů. Protože i peněženku je třeba po čase vyměnit za novou, máme tu pro vás článek s užitečnými radami, jak novou kvalitní peněženku vybrat, a ukázku peněženek značky Fox z kolekce podzim 2015.

Podle čeho vybírat novou peněženku?

Při výběru peněženky je důležité si uvědomit, k jakému účelu a komu bude sloužit. Jiné peněženky jsou určeny pro muže, pro ženy i pro děti a rozdíl je také v tom, jestli bude používána každodenně či jen výjimečně například na společenské akce. S tím souvisí i velikost a tvar peněženky. Před výběrem je dobré si uvědomit, zda vám poslouží pouze k uchovávání mincí či bankovek, nebo byste uvítali peněženku s množstvím přihrádek, ve kterých můžete nosit i nejrůznější doklady. Dobré je zamyslet se i nad tím, kde peněženku obvykle nosíte. Muži nejčastěji v zadní kapse kalhot, ženy zase v kabelce. Chcete-li, aby vám peněženka co nejdéle sloužila, je třeba vybrat vhodný materiál.  K nejčastějším patří kůže, dětské a sportovní peněženky bývají vyráběny z nejrůznějších druhů látek. Dále existuje pouhá imitace kůže, tzv. koženka. V neposlední řadě je třeba vybírat i podle vlastního vkusu – tedy vhodnou barvu, která se bude hodit k vašemu stylu a bude ladit s vaší kabelkou či oblečením. A důležitým faktorem, který bude mít na výběr peněženky také podstatný vliv je i cena. Přirozeně se kožené peněženky pohybují ve vyšší cenové kategorii než peněženky látkové a koženkové.

Kvalita i hravost peněženek FOX

Všechny druhy peněženek Fox, ať dámské, tak pánské, jsou maximálně odolné a kvalitní. Známý výrobce sportovního oblečení, dříve proslulý především v motokrosovém světě, si uvědomuje, že i peněženka musí splňovat požadavky svých uživatelů a proto se zaměřuje na kvalitu a účelnost. Peněženky Fox se vyrábějí z pevných materiálů, které zajistí odolnost i při větším zatížení množstvím kovových mincí apod.

Kromě kapsičky na mince a papírové bankovky v peněženkách Fox nechybí ani množství přihrádek na doklady. Všechno potřebné zde budete mít tedy neustále po ruce a v bezpečí.

Peněženky Fox se staly u zákazníků populárními jednak kvůli vysoké kvalitě, tak i díky originalitě – pestrým barvám a neobyčejným tvarům, díky nimž budou nepřehlédnutelné jak v útrobách velké tašky, kde ji snadno najdete, tak i ve společnosti, kde upoutá pozornost.

Jarní a podzimní kolekce 2015

Pánské peněženky FOX

n1shop-Penezenky-Fox_Pánská peněženka Fox Racing Feeble Wallet - Intl Only Black OSPánská peněženka Fox Racing Feeble Wallet – Intl Only Black OS (podzim 2015)

Stylová peněženka v bifold tvaru, tzn. složená ze dvou symetrických částí, je vyrobena ze 100% syntetické kůže (tzv. polyurethanu). Je doplněna výrazným vytlačovaným logem Fox z vnější strany a menším zevnitř. Vybavena je i kapsičkou na mince a několika přihrádkami na kreditní karty a jiné doklady.

n1shop-Penezenky-Fox_Pánská peněženka Fox Racing Clutch Wallet - Intl Only Black OSPánská peněženka Fox Racing Clutch Wallet – Intl Only Black OS (podzim 2015)

Pánská peněženka je taktéž vyrobena ze 100% polyurethanu (syntetická kůže). Z přední strany je zdobena velkým nápisem Fox a drobným logem. Menší logo naleznete i uvnitř peněženky. Kapsičky a přihrádky jsou ve stejném duchu jako u výše zmíněného modelu Feeble Wallet.

n1shop-Penezenky-Fox_Pánská peněženka Fox Racing Mr. Clean Velcro Wallet Black OSPánská peněženka Fox Racing Mr. Clean Velcro Wallet Black OS (podzim 2015)

Praktická pánská peněženka v tri-fold střihu – překládá se na tři díly. Je vyrobena ze 100% nylonu. Zdobena je výšivkou Fox na přední straně. Zapínání je na suchý zip, malá kapsička na drobné mince na klasický zip. Kromě toho obsahuje i sloty na doklady. Celá je pokryta maskovaným potiskem.

n1shop-Penezenky-Fox_Pánská peněženka Fox Racing Bifold Leather Wallet Intl Only WhitePánská peněženka Fox Racing Bifold Leather Wallet Intl Only White (jaro 2015)

Originální kvalitní peněženka Fox vyrobená ze 100% pravé kůže modelu Bifold. Drobné kovové logo Fox dodává celé peněžence na eleganci, navíc je peněženka dodávána v malé dárkové krabičce. Jako všechny peněženky značky Fox oplývá množstvím slotů pro ID karty i zapínací kapsičkou na mince. Peněženka původně z jarní kolekce je nyní nabízena s 30% slevou.

n1shop-Penezenky-Fox_Pánská peněženka Fox Racing C-Note Wallet Black NSPánská peněženka Fox Racing C-Note Wallet Black NS (jaro 2015)

Pánská spona je určena na papírové bankovky a ID karty. Je vyrobena ze 100% kůže, kterou doplňují kovové prvky. Skládá se z externí kovové spony a síťkové kapsičky na uchovávání dokladů. Na jedinečnosti jí dodává i laserem vypálené logo Fox. Vzhledem k tomu, že je řazena do jarní kolekce, lze ji nyní zakoupit s 30% slevou.

Dámské peněženky FOX

n1shop-Penezenky-Fox_Dámská peněženka Fox Racing Vicious Wristlet Black NSDámská peněženka Fox Racing Vicious Wristlet Black NS (podzim 2015)

Praktická dámská peněženka Fox vyrobená ze 100% polyesteru ve speciálním nepromokavém ripstop provedení. Ze tří stran je opatřena zipem a obsahuje množství slotů nejen pro karty a vizitky, ale i na mobil. Samozřejmě nechybí ani zapínací kapsička na mince a originální průhledná kapsa ve tvaru lišky. Z vnějšku je potištěna zebrovaným motivem a doplněna výšivkou Fox. Praktický je odnímatelný řemínek na zápěstí.

n1shop-Penezenky-Fox_Dámská peněženka Fox Racing Rock Out Trifold Black NSDámská peněženka Fox Racing Rock Out Trifold Black NS (jaro 2015)

Elegantní dámská peněženka je vyrobená ze 100% polyurethanu (syntetické kůže) a provedena v praktickém trifold střihu, tzn. je složena ze tří stejnoměrných částí. Zepředu je vybavena kovovou přezkou s logem Fox, na zadní straně se nachází malá kapsička na drobné mince a vnitřek je podšitý bavlnou. Nechybí zde ani množství slotů na doklady. Jelikož patří do jarní kolekce, lze ji nyní koupit za výhodnou cenu, se slevou 30%.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Inzerce