logo Originálním tričkem s vtipným potiskem pobavíte sebe i své okolí - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Originálním tričkem s vtipným potiskem pobavíte sebe i své okolí

Autor: | 17.12.2015

Trička představují základ šatníku každého z nás. Můžeme je nosit jak do práce, tak i na sportování, sraz s kamarády u skleničky něčeho dobrého nebo je můžeme zvolit jako nejpohodlnější domácí oděv. Nutno ale podotknout, že není tričko jako tričko. Zatímco jednobarevné modely nikoho nezaujmou, vtipná trička s potiskem dokážou již na první pohled pobavit a vykouzlit vám i vašemu okolí srdečný úsměv na tváři táhnoucí se doslova od ucha k uchu.

Vyjádřete se i beze slov!

Určitě i vy s největší pravděpodobností ráno při oblékání sáhnete nejdříve po tričku, na které následně vrstvíte další kousky oblečení. Zatímco někdy tričko schováte pod mikinu, jindy pod svetr, pak zase pod vestu. Originální trička bastard ale schovávat nebudete, ba naopak je hrdě ukážete světu! Těmto tričkům styl, šmrnc a nápad rozhodně nechybí a zajímavé provedení v kombinaci s vtipným potiskem nebo nápisem z nich tvoří hotové umělecké dílo.

S nápadem i odvahou!

1412-bigKolekce pánských triček dokáže nadchnout každého z vás. Zahrnuje rozmanitou škálu triček s potisky a nápisy, mezi kterými si dokáže přijít na své úplně každý. Ať už se budete chtít držet při zemi a zvolíte takové tričko, které svým designem nikoho neurazí, nebo se naopak rozhodnete vybočit z řady a sáhnete po modelu s odvážným obrázkem – s tričkem od bastard.cz rozhodně uděláte dojem. Zaručujeme vám, že ať už si v nich vyrazíte kamkoli, rozhodně vás nikdo nepřehlédne!

Vtipně i pohodlně!

Již delší dobu přemýšlíte nad tím, že si pořídíte novou mikinu, ale ještě jste nenarazili na takovou, která by vás již na první pohled dokázala zaujmout? Pánské mikiny se zipem a originálním designem vám padnou do oka okamžitě a vy rázem zatoužíte mít alespoň jeden model ve svém šatníku. Mikiny vám dodají na přitažlivosti, zaujmou vaše okolí a vy se v nich budete cítit maximálně pohodlně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Oblečení, Inzerce