logo Přivoňte si k jaru - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

přivoňte si k jaru

Přivoňte si k jaru

Autor: | 7.4.2013

přivoňte si k jaru

obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Salvatore Vuono)

Známé módní značky připravily mnoho novinek pro nadcházející jaro a léto. Vybrali jsme pár voňavých typů, třeba právě pro vás.

Escada přichází s novinkou Cherry in the Air. Novou ovocně šťavnatou dámskou vůni kvetoucích třešní prezentuje modelka Bar Refaeli.

V hlavě parfému ucítíte mandarinku, malinu a třešeň. Srdcem parfému je gardénie, vanilka, kokos. Základní nótu tvoří dubové dřevo, santal a pižmo.

Eau de lacoste femme je moderní a zároveň neuvěřitelně jednoduchou vůni pro mladou ženu. Herečka Amy Adams představuje portrét ženy, která je se sebou spokojená a nebojí se to dát najevo.

Svěžest do parfému vnesly tóny ananasu s mandarinkou a bergamotem. Srdcem Lacoste jsou pomerančové květy a jasmín s lístky ananasu. Na závěru vůně se podílí krémové nóty santálového dřeva, vanilky a peruánského balzámu.

Roberto Cavalli představil provokativní vůni Just Cavalli. Tváří této přitažlivé květinové vůně mládí je dcera Micka Jaggera, Georgia May Jagger. Parfém se otevírá tóny neroli, pokračuje olejem z květů hořkého pomerančovníku a tahitské tiaré. Květinový mix dokončují akordy palisandrového dřeva.

Až si tedy uděláte chvilku na návštěvu parfumérie, nezapomeňte si otestovat Cherry in the air, Eau de lacoste femme nebo Just Cavali for her.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní, Parfémy