logo Hledáte slevy na Footshop? Kupón na 10% vám nákup zpříjemní - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

Hledáte slevy na Footshop? Kupón na 10% vám nákup zpříjemní

Autor: | 13.12.2017

Internetový obchod Footshop je proslulý v oblasti módních botů od různých značek. Můžete si zde koupit boty různých druhů i značek. Například sportovní boty od Nike, Adidas nebo Puma. Mezi aktuální fashion boty do města si vyberete mezi Vans nebo Converse. Najdete tu letní boty i zimní boty všeho druhu.

Slevový kód vám ušetří na všem 10%

Díky portálu PromoKupon můžete ušetřit na Footshopu 10% na nákupu obuvi. Využijte slevový kód umístěný na jejich stránkách. Platnost je pouze do konce roku 2017, tak si pospěšte, ať máte nové boty doma ještě do konce roku. Slevový kupón jednoduše zkopírujete a vložíte do příslušného políčka v e-shopu.

Díky akci získáte 500 Kč na další nákup

Chcete získat 500 Kč na další nákup jen tak? Za to už si můžete koupit nějaké levnější boty. A to jsme ještě neřekli, že se k tomu se vozit v Mini Cooperu celý měsíc! Stačí nakoupit na Footshopu. Každý nakupující je zapojen do soutěže a může z toho čerpat výhody.

Další slevy na módu až 80%

Kromě Footshopu vám PromoKupon umožní ušetřit také na českém módním e-shopu Zoot nebo na botách od značky Deichmann. Díky PromoKuponu máte všechny slevy na jednom místě a šetříte všude, kde nakupujete.

Abyste si to ještě usnadnili, můžete si do Chromu nainstalovat nový vynález – rozšíření Zlevňovač, které vás v každém e-shopu upozorní na aktuální slevy a kupóny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní, Inzerce