logo Chcete mít krásnou figuru na léto? - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

guarana

Chcete mít krásnou figuru na léto?

Autor: | 29.7.2022

Těšíte se, až vyrazíte letos v létě na dovolenou k moři? Nebo si jen chcete užít teplejší počasí a dostat se do formy na plavkovou sezónu? Ať už je vaše motivace jakákoli, léto je skvělou představuje skvělý čas pro začátek hubnutí. Navíc jde v tomto období hubnutí snáze. Víte proč?

Proč se nám v létě lépe hubne?

Existuje řada důvodů, proč může být letní hubnutí úspěšnější než to zimní nebo jarní. Především jsou delší dny, takže máte více času na cvičení. Také je hojnost sezónního ovoce a zeleniny, které vám mohou pomoci stravovat se zdravěji. A v neposlední řadě máte v létě menší chuť k jídlu. Zatímco v zimě si klidně dopřejete těžké omáčky a knedlíky, v létě vás k obědu uspokojí spíše salát. Díky teplu máte chuť na lehčí jídla, což rozhodně pomáhá i při hubnutí. Na překážku hubnutí nemusí být ani těhotenství. Věděli jste, že při dodržování výživových limitů je hubnutí v těhotenství dokonce zdravé? Pomáhá tělo připravit na náročný porod a dodává mu energii díky změně jídelníčku a konzumaci kvalitnějšího jídla.

Méně oděvu motivuje

V létě se obvykle tak nenabalujeme jako v zimě. Vezmeme si tílko a vyrazíme do ulic. Neustále se také setkáváme s ženami oblečenými v tílkách, šatech a dalších módních kouscích, které umožňují vystavit na odiv křivky. Pokud tedy chcete v létě začít hubnout, vězte, že nejste sami – a že to rozhodně jde. Jen si nezapomeňte stanovit realistické cíle a vytvořit zdravý plán, který bude vyhovovat vašemu životnímu stylu. Náhlé hubnutí může být nezdravé, proto nespěchejte a užívejte si celý tento proces. Léto je přece o zábavě!

Pozor na hubnutí na dovolené

Těšíte se, jak konečně vyrazíte na vysněnou dovolenou a říkáte si, že na ní budete mít konečně čas začít hubnout? U většiny z nás vezmou tyto představy brzy za své. A nemusíte si hned objednávat all inclusive. Stačí si dát několik drinků na zahrádce vaší oblíbené restaurace. A kalorie, kterých jste se pře den pracně zbavovali, jsou zpět. Dopřejte si místo alkoholického drinku raději nápoj z prášku z guarany, který vám dodá energii a nastartuje metabolismus. Pokud ho doplníte o extrakt z ovoce acai, který je přímo nabušený vitamíny, minerály a antioxidanty, určitě se vám bude hubnout lépe.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ostatní, Inzerce