logo Nepodceňujte okouzlující účesy na ples - MódníPrůvodce.cz

Móda, oblečení, doplňky a nakupování...

ucesy na ples

Nepodceňujte okouzlující účesy na ples

Autor: | 21.10.2019

Plesová sezóna je tu co nevidět, takže především dámy by měly zbystřit. Ples libovolného typu, to nejsou jenom vhodné plesové šaty a propracované líčení. Zapomínat byste neměly ani na účes, který se stane vaší nepřehlédnutelnou součástí. Vždyť právě ples je ideální příležitostí k tomu, abyste se cítila, jako princezna s dokonalým účesem.

A pro jaký účes se v rámci letošní plesové sezóny rozhodnout?

Slaďte účes se svým outfitem

Díky kreativitě mnohých profesionálních kadeřnic se můžete rozhodnout v podstatě pro jakékoliv účesy na ples. Vaší pomyslnou nápovědou se může stát například to, jaké si vezmete šaty. Jestliže zvolíte dlouhé a hubené šaty, dávejte přednost volnému a dlouhému účesu. Roli hraje také výstřih. Pakliže je malý, ideální kombinací jsou rozpuštěné vlnité vlasy. Konkrétní účes byste měli tvořit i s přihlédnutím k tomu, jak husté máte vlasy. Rozhodně se však vyhýbejte copánkům. Ty pro plesy nejsou zrovna ideální volbou.

S tím vším vám pochopitelně poradí v profesionálním kadeřnictví. Některá žena vsadí na objem, jiná zase na extravaganci, romantiku, jemné kadeře nebo novou barvu vlasů. Hodně oblíbené jsou nejrůznější vlasové doplňky. Máme na mysli dekorativní předměty, které krásu celého účesu jen podtrhují. Ať už jsou to libovolné čelenky, korunky či speciální spony. Ty si vyberete podle toho, na jaký ples se chystáte.

Nepodceňujte péči o své vlasy

Tvorba konkrétního účesu před plesem je pouze finálním krokem. O vlasy jako takové byste měly pečovat už dávno před tím, aby byly co nejzdravější, odolné a daly se z nich vytvořit účesy šité doslova na míru. Pokud máte například problém s růstem vlasů, může vám být v tomto směru nápomocna krevní plazma. Jde o velice účinnou metodu regenerující kožní buňky.

Spolehnout se pochopitelně můžete i na řadu ostatních procedur a produktů. Vždy je však vhodné jakékoliv postupy, preparáty a podobné věci konzultovat s profesionálními kadeřníky a kadeřnicemi. Teprve poté máte zaručený úspěch a vaše vlasy budou krásné a připravené pro tvorbu originálního účesu na ples.

Abychom vás v tomto ohledu navedli tím správným směrem, je vhodné zmínit ještě brazilský keratin. Jde o preparát pronikající hluboko do struktury vlasů, kde provádí jejich restrukturalizaci. Zjednodušeně řečeno, takový výrobek dodá vašim vlasům dostatek krásy, zdraví a jemnosti. To samé platí i o výsledném lesku. Pokud budete na své vlasy pravidelně aplikovat brazilský keratin, můžete si být jisty, že docílíte jejich vyšší odolnosti proti slané a chlorované vodě, včetně UV záření.

Navštivte profesionální kadeřnictví

Ať už vás čeká jakákoliv společenská událost, třeba v podobě plesu, za žádných okolností nepodceňujte svůj účes a staňte se krásnou a nepřehlédnutelnou dámou. V cestě za tímto cílem vám pomůže například kadeřnictví Praha, kde se dočkáte odborných služeb na míru. A ty mohou nabývat skutečně nejrůznějších podob.

  • Obřady Kérastase
  • Proměny účesů
  • Detox vlasů
  • Účesy na plesy
  • Svatební účesy a jiné

Kadeřnictví Praha, to je tým profesionálů, jenž se o vás postará od A až do Z. I kdyby to měla být jenom dopolední foukaná. A víte, co je na všem to nejlepší? Ani v případě tohoto kadeřnictví není opomíjeno na brazilský keratin, o němž si můžete zjistit více. Ať zkrátka víte o jeho nepřeberných výhodách.

Účes je jednou z reprezentativních součástí jakékoliv ženy, proto jej v žádném případě nepodceňujte. A může se jednat o společenské, rodinné či jiné události. Vždy se snažte být krásná a cítit se díky propracovanému účesu dobře a sebevědomě. O tohle všechno a mnohé navíc se postará kadeřnictví Praha, kde se setkáte s individuálním přístupem a zajímavými cenami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup